Denizli Maden


HAKKIMIZDA


Şirketimiz, Zeki Kaya tarafından 1985 yılında Denizli´de kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe birçok projeye başarıyla imzasını atmıştır.

- Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen,

- Depreme dayanıklı ve sağlam projeler üreten,

- Kat karşılığı proje yapılan arsa sahiplerine, günün şartları ne olursa olsun taahhüt edilen işleri kusursuz yapan, ve müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutan Hasev İnşaat çalışmalarını aynı şekilde sürdürmektedir.

Firmamızın amacı; en yüksek kalitede hizmeti en kısa sürede teslim etmektir. Çünkü insanımız için artık zaman çok değerlidir. Kurulduğu yıldan bu yana büyümeyi, büyürken piyasada olan itibarını artırmayı, kaliteli, deprem yönetmeliklerine uygun dayanıklı binalar yaparak kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Kısa geçmişimize rağmen; piyasadaki arz ve talep dengelerini bulunmuş olduğumuz zaman dilimindeki ekonomik sıkıntılar içerisinde güç birliği, dayanışma, görev paylaşımı bilincinde sistematik çalışarak sektörde söz sahibi olmayı başardık ve bu yolda da devam edeceğiz.

Firmamız teknolojinin imkanlarından yararlanarak her geçen gün yenilenen yapı malzemelerini takip edip, her bitirmiş olduğu projenin birbirinden farklı mimarı ve tasarım görünüme sahip olması nedeniyle, bulunduğu bölgenin mimari ortamını göz ardı etmeden bölgede alışılagelmiş standart projelerin dışına çıkarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Bilgi birikimini en etkin şekilde kullanan firmamız bu sayede her başlamış olduğu projede deneyimli ekibiyle projelerle birebir ilgilenerek en ufak ayrıntısına kadar arsa sahibi, müşteri ve firmamız menfaatine olan detayları gözden kaçırmamaktadır.

Bu menfaatleri göz ardı etmemesinden ötürü bu sektörde sorunsuz, güvenilir, kaliteli hizmet veren saygın bir firma olarak piyasadaki yerini almıştır.
 0 258 265 67 10
 0 532 316 27 02
 info@hasevinsaat.net
Saraylar Mah. Selçuk Cad.Borsa İş Mrk. K:6 Merkez / DENİZLİ
Hasev İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti. © 2013
Tüm hakları saklıdır.
MEGA TASARIM